Kombi

Kombi bakımı ve petek temizliği neden önemlidir? Kombilerin vermekte olduğu ısı, konfor ve temizlik bizleri hoşnut etmektedir. Bu denli pratik bir biçimde ısı almamıza rağmen bu cihazların bakımının ve onarımının uzman kişiler tarafından yapılmaması durumunda biz kullanıcılar için durum tehlikeli bir hale gelebilmektedir. Normal şartlar altında kombi bakımını düzenli olarak bir yıl içerisinde iki defa yaptırmak gerekmektedir. Yıl içerisinde iki kez bakım yaptırıldığı takdirde kombinizin derecesini çok yükseltmenize gerek kalmadan siz kombi kullanıcılarına istediğiniz verimli ısıyı vermekte olacaktır. Ancak iki kez bakım yaptırmak istemeyenler en azından yılda bir defaya da mahsus olsa bu bakımlarını yaptırmaları gerekmektedir. Bakımları düzenli olarak yapılmış olan kombi ve peteklerin, hemen hemen her zaman sorunsuz bir şekilde çalıştığı, herhangi bir arıza yapmadığı ve güvenli bir kullanım sergilediği gözlenmektedir. Kombi ve petek arıza ve bakımlarınızı yaptırırken işini bilen kombi servislerine yaptırmaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde paradan ve cihazınızdan olmuş olacaksınız. Kombi servisi olarak siz değerli müşterilerimiz için her zaman ve her hizmetimizde en kaliteli hizmet ve en uygun fiyatları sunarak siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Kombi bakımlarında eski ve yeni kombi modellerine göre bakımları da değişiklik göstermektedir. Bunun için kombiniz ile deneyimli olan ve uzman kişilerin ilgilenmesi gerekmektedir. Kombi servisimizde çalışmakta olan elemanlarımız alanında uzman olan ve yıllar süren deneyimi bulunmakta olan, işinin ehli olan kişilerden oluşmaktadır. Sizler de deneyimli olan bir kombi servisi tercih etmek için zaman kaybetmeden kombi servisimiz ile çok kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Petek temizleme işlemi nasıl yapılmaktadır?
Bilindiği üzere petek temizleme işlemi özel makine ve kimyasal madde kullanımını gerektirmektedir. Bu sebep ile bireysel bir şekilde yapılabilecek bir işlem değildir ve kombi servisinin yardımını gerektirmektedir. Petek temizleme işlemi, peteklerin dibinde birikmekte olan kirin, çamurun ve kombinin eşanjörüne yapışmakta olan kirecin kimyasal temizleyiciler kullanarak çözülmüş olması ile suya karışmasını ve durulama suyu ile de tesisattan atılması işlemi olmaktadır. Petek temizleme işlemi için daha detaylı bir bilgi almak isterseniz siz değerli kullanıcılarımız da 444 28 46 numaralı telefondan kombi servisimizi arayarak ya da web sitemiz vasıtası ile kombi servisimize ulaşarak detaylı bir şekilde bilgi almanız mümkün olacaktır.

Kombi teknik servisimiz; garanti süresi dolmuş olan her cihazın tamirini 1 (bir) yıl süreli olarak garantili vererek yetkili servislere göre çok daha uygun fiyatlar ile tamir yapmaktayız. Tamirini yapmakta olduğumuz cihazlar büyük beyaz eşyalar olmaktadır. Dolayısıyla; başta buzdolabı olmak üzere, çamaşır ve bulaşık makinası, derin dondurucu, sanayi tipi çamaşır makinası ve sanayi tipi bulaşık makinası, işyeri dolapları, petek, kombi ve klima, fırın, ankastre ve televizyonların tamirleri ile ilgilenmekteyiz. Televizyon kategorimize maalesef eski tüplü televizyonlar dâhil olmamaktadır.

Kombiniz ve petekleriniz ile ilgili herhangi bir sorununuzda ya daherhangi bir sorunuz olduğunda, kombi cihazınız ile ilgili bir arıza durumunda ya da aklınıza takılmakta olan sorular ile ilgili bir bilgi edinmek istediğinizde kombi servisimize 444 28 46 numaralı telefonumuzdan ya da web sitemiz vasıtası ile rahat bir şekilde ulaşabilmektesiniz. Bir sorun yaşayıp web sitemiz üzerinden bizlere ulaşan müşterimiz olduğunda, telefona bakan elemanlarımızın ilk olarak size yönelteceği soru cihazınızın garantisinin olup olmadığı şeklinde olacaktır. Eğer cihazınızın garanti süresi dolmuş ise, hemen bir arıza kaydı oluşturulmakta ve bu durum sahadaki servise kayıt yolu ile iletilmektedir. Bir sonraki aşamada ise; kombi servisimiz evinize gelmekte ve cihazınız yaşattığı sorunu ve arızayı yerinde tespit ederek tamir bedelini siz değerli müşterilerimize söylemektedir. Bu durumda eğer siz kombi cihazınızın tamirini yapmamızı isterseniz, servisimiz arızalı olan cihazınızın tamirini yapacaktır. Ayrıca, değişen her bir parça için de 1 (bir) yıl garanti verecektir ve bu durum servis fişinize mutlaka yazılacaktır. Aksi bir durum söz konusu olduğunda ise; müşterilerimiz cihazını tamir ettirmekten yana değilse ya da bu cihazın tamiri için söylenmiş olan fiyatta herhangi bir uyuşmazlık mevcut ise, siz değerli kullanıcılarımızdan kombi servisimiz, servis ücreti talep etmektedir. Siz değerli müşterilerimizin de bildiği üzere, verilmekte olan her hizmetin bir karşılığı bulunmaktadır. Kombi servisimizin beklentisi ise, her iki tarafın da memnun kalması ve anlaşmaya dayalı bir biçimde işlemlerin yapılması olmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz de kombi servisimizi tercih ederek her zaman vermekte olduğumuz işlemlerden memnun kalabilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimiz de zaman kaybetmeden 444 28 46 numaralı telefonumuzu arayarak kombi servisimize ulaşabilir ya da web sitemiz vasıtası ile kombi servisimize oldukça kolay ve rahat bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Sizler de kombi servisimizi tercih ederek garantili, ayrıcalıklı ve kaliteli olan bir kombi hizmetinden ve kombi servisinden yararlanabilirsiniz.

Etiketler

Yorum Yazın

4 Kişi Yorum Yazdı.