Kombi Servisi

Kombi servisi olarak; kombi ve petek cihazlarınız ile ilgili herhangi bir sorununuzda, kombi ve petek cihazlarınız ile ilgili bir arıza olduğunda ya da kombi servisimizden bilgi almak istediğinizde kombi servisimize telefon ya da web sitemiz vasıtası ile çok kolay bir şekilde ulaşabilmektesiniz. Bir sorun yaşayıp web sitemiz üzerinden bizlere ulaşan müşterimiz olduğunda, telefona bakan elemanlarımızın ilk olarak size yönelteceği soru cihazınızın garantisinin olup olmadığı şeklinde olacaktır. Eğer cihazınızın garanti süresi dolmuş ise, hemen bir arıza kaydı oluşturulur ve bu durum sahadaki servise kayıt yolu ile iletilir. Daha sonrasında ise, kombi servisi evinize gelmekte ve cihazınızın yaşatmış olduğu sorunu ve arızayı yerinde tespit ederek tamir bedelini siz değerli müşterilerimize söylemektedir. Eğer siz değerli müşterilerimiz, takdirleriniz doğrultusunda cihazınızın tamirini yapmamızı isterseniz, bize onay verirseniz, servisimiz arızalı olan cihazınızın tamirini yapacaktır. Ayrıca, değişen parça için de 1 (bir) yıl garanti verecektir ve bu durum servis fişine mutlaka yazılacaktır. Aksi bir durum söz konusu olduğunda ise; yani eğer servisimiz evlerinize gelmiş ve arızayı tespit etmiş olmasına rağmen, müşterilerimiz cihazını tamir ettirmekten yana değilse ya da bu cihazın tamiri için söylenmiş olan fiyatta herhangi bir uyuşmazlık olduğu takdirde, evlerinize gitmiş olduğumuzdan ve meydana gelmiş olan arıza ile ilgilenmiş olup arıza tespitini yapmış olduğumuzdan sizlerden servis ücreti talep etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin de bildiği üzere; verilmekte olan her hizmetin bir karşılığı bulunmaktadır.

Kombi servisinde kombi bakım fiyatları ne kadar olmaktadır?
Kombi servisi olarak; siz değerli müşterilerimiz için her zaman en iyi olan bir hizmeti en uygun fiyata vermekteyiz. Kombi servisi olarak; servisimizde vermekte olduğumuz her hizmet için siz değerli müşterilerimizden her zaman en uygun ve en ucuz olan fiyatları istemekteyiz. Kombi servisimiz bu yönü ile siz değerli müşterilerimizin aile bütçesini düşünmekte ve siz değerli müşterilerimizin ev ekonomisine destek olmaktadır. Sizler de böyle garantili ve ayrıcalıklı olan, sizler için her zaman en iyisi, en uygunu ve en yakını olan bir kombi servisinden yararlanmak istiyorsanız zaman kaybetmeden kombi servisimiz ile çok kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Kombi servisimiz; sahada bulunmakta olan servisleri sayesinde siz değerli müşterilerimize her zaman en yakında bulunan bir kombi servisi olmaktadır. Kombi servisimiz ile iletişime geçtiğiniz takdirde, kombi servisimiz bir iki saat gibi çok kısa bir süre içerisinde sizlerin adresine ulaşmakta ve cihazlarınızı tespit etmektedir.
Kombi servisi ile nasıl iletişime geçebilirim? Kombi servisimiz ile iletişime geçmek siz değerli müşterilerimiz için oldukça kolay bir yol ile gerçekleşmektedir. Sizler de hemen 444 28 46 numaralı telefonu arayarak kombi servisimize ulaşabilir ya da web sitemiz vasıtası ile kombi servisimize çok kolay ve rahat bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Sizler de kombi servisimizi tercih ederek, sizler için her zaman en iyisi, en ayrıcalıklı ve garantilisi, en uygunu ve en yakını olan profesyonel bir kombi servisinden hizmet alabilirsiniz.

Etiketler

Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış