Süsler Kombi Servisi

Süsler Kombi Servisi yanısıra diğer tüm kombi / klima marka ve modellerine hizmet veriyoruz. Kombi Servisi denildiğinde, kombi ile ilgili servis işlemlerinde ilk akla gelen firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Uzun yıllardır Ankara genelinde siz değerli müşterilerimize Kombi Servisi hizmetleri sunduğumuz gibi halen ihtiyaçlarınız çerçevesinde kombi servisi ve petek temizleme taleplerinize son sürat ve profesyonel çözümler üretmeye devam ediyoruz. Süsler Kombi Servisi için çağrı merkezimizden kayıt oluşturmanız durumunda, ustalarımız hemen adresinize yönlendirilecek ve Süsler Kombi Servisi işlemi gerçekleştirilecektir. Çağrı Merkezimizi aramanız durumunda Kombi servisi nasıl yapılır, Kombi Servis ücreti ne kadar, kaç lira doğrultusunda Kombi Fiyatları ve kombi servisi hususlarında ustalarımızdan ayrıntılı bilgi edinme imkanına sahip olacaksınız. Süsler Kombi Servisi ihtiyaçlarında Çağrı Merkezimizi çekinmeden arayabilirsiniz. Çağrı merkezi telefon numaramız: 444 2 846

Ankara Kombi Servisi

Süsler Kombi Bakım Servisi

Günümüzde Kombi Cihazı büyük oranda tüm evlerde bulunmaktadır. İşlevi ve lüzum durumuyla yaşantının mutlak bir malzemesi konumuna gelmiştir. Yaşam alanlarımızda birinci sırada kendine yer bulan kombi, zorunluluklar ve kullanım çerçevesinde türlü giderleri de beraberinde getirmektedir. Bu giderler gerek doğalgaz faturası, gerekse uzun süre kullanım aşamasına girmesinden dolayı bakım giderleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Gaz kullanımında dolayı doğalgaz faturalı olması sebebi ile sabit bir gider olsa da, kombi bakımı her ay gerçekleştirilmesi gerekli bir durum olmadığı gibi; talepler çerçevesinde 6/12 aylık periyodlarda gerçekleştirilen bir işlem ve dolayısıyla giderdir. Her ne kadar kombi bakımı bir gider gibi görünse de, genel çerçeveye bakınca gerek yakıt kullanımında bütçe harcamalarına etkisi ve gerekse cihazın uzun ömürlü olmasına zemin olmasından dolayı Kombi Bakım Servisi hizmeti alınması çok gerekçeli bir çözümdür. Süsler Kombi Bakım Servisi gereklilik gördüğünüz zamanlarda firmamız Ankara genelinde servis hizmeti sunmaktadır. Firmamız Süsler Kombi Bakım Servisi olarak başlıca şu hizmetleri sunmaktadır;

 • Süsler Kombi Yıllık Bakımı
 • Süsler Kombi ve Petek Bakımı
 • Süsler Kombi Kalorifer Bakımı
 • Süsler Kombi Bakım Onarımı
 • Süsler Kombi Tamir Bakım

Çağrı merkezimizden yönlendirilen ustamız vasıtasıyla; Kombi bakımı ne zaman yapılmalıdır, kombi bakımı her yıl yapılmalı mı, kombi bakım kampanya gelişmeleri var mı, kombi bakımı nasıl yapılır ve kombi yıllık bakım nasıl yapılır bilgilendirmeleri yanısıra; kombi bakım ücreti, kombi bakım fiyatları, yıllık bakım ücreti, kombi bakımı ne kadar - kaç para gibi sorularınıza cevap bulabileceksiniz. Firmamız Klima Tamiri faaliyetleri de sürdürmektedir. Yine çağrı merkezimiz vasıtasıyla ustalarımız; Kombi Petek Bakım Ücretleri, Petek temizliği ücretleri hakkında da bilgi vereceklerdir.

Süsler Kombi Bakımı

Kombi bakımı tercihe bağlı olmak üzere 6 aylık veya yıllık yaptırılan bir servis işlemidir. Yılda bir Süsler kombi bakımı genellikle tercih edilen sürelerdendir. Kombi bakımının gereklilikleri arasında öncelik olarak can ve mal güvenliği gelmektedir. Kombi bakımında gaz kaçağı, su kaçağı gibi hususlar dikkatlice kontrol edildiği gibi, petek ve kombi arasındaki çalışma uyumlulukları, peteklerdeki suyun sıcaklık ölçümleri gibi tüm konular derinlemesine irdelenir. Kombinizin uzun ömürlü olması, doğalgaz faturalarından tasarruf etmenizin sağlanması, huzurlu bir kış geçirmek istiyorsanız ve tabi Süsler marka bir kombi kullanıyorsanız; firmamız sizlere Süsler Kombi Bakımı konularında yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Süsler Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombi bakımı hassas bir işlemdir ve prensipler çerçevesinde işlemler adım adım gerçekleştirilmelidir.

Kombi bakımında nelerin yapıldığını her bilinçli tüketicinin bilmesi gerekmektedir. İlgili başlıca aşamaları aşağıda bilgilerinize paylaşıyoruz. Evinize gelen ustanın bu aşamaları yaptığından lütfen emin olunuz.

Kombi bakımında başlıca şu hususlar yapılır. (Not: Kombi Bakımını kesinlikle bireysel olarak yapmamanızı, uzman bir usta eşliğinde veya firmamız gibi alanında profesyonel bir Süsler Kombi Bakım Servisine yaptırmanızı tavsiye ederiz)

 • Kombinin kapağı açılır
 • İlk olarak kombi cihazının içerisinde bulunan su tahliye edilir, boşaltılır. (Cihazın içerisinde hiç su kalmayacak şekilde bu işlemin tamamlanmasının sabırla beklenmesi önemlidir)
 • Genleşme tankının içinde bulunan hava basıncı bu işlem için özel üretilen cihaz vasıtasıyla ölçülür. Hava basıncı standartların altında ise pompa vasıtası ile hava takviyesi yapılır. (Ancak havanın her halükarda basılıp beraberinde suyun boşaltılıp yenilenmesi uygun olacaktır. Tank içerisinde bulunan havanın 0.75 - 1.0 Bar olması gerekmektedir. Hava Basma işlemi ve kombi markasına göre detaylı bilgiler için bir uzmandan destek almalısınız.)
 • Tekrar hava basıncı ölçülür, standart bar birimine ulaşmışsa işlemlere devam edilir (Şayet hava basıncında sıkıntı var ise, pompa ile hava basılmışsa)
 • Kombinin kalorifer filtresi (kör tıpanın bulunduğu tesisatta yer alır) yerinden sökülür ve soğuk su ile temizlenir. (Bu filtre ufak gibi görünse de üstlendiği görev çok büyüktür. Gerek devirdaim motoru ve gerekse diğer parçalarla iletişimi kuran bir köprüdür. Isınma için kombi ve peteklerde, yani evin içerisinde dolanan su bu filtre üzerinden geçmektedir. Bu filtrenin tıkanıklığı durumu cihazın sağlıklı çalışmasında olumsuzluklara yol açar)
 • Temizlenen kalorifer filtresi tekrar yerine takılır.
 • Brülör yerinden sökülür ve fırça yardımıyla temizlenir.
 • Yanma haznesinin etrafı yine fırça vasıtasıyla temizliği yapılır. Nemli bir bez ile de toz kalıntıları intizamlı bir şekilde temizlenir.
 • Temizliği yapılan yanma haznesinin brülörü tekrar yerine monte edilir. Ateşleme ve yön çubuğu yuvasına otutturulur.
 • Fan motoru sökülür (Bakım işleminde olmazsa olmazdır) ve fırça vasıtası ile motor aksamı güzel bir şekilde temizlenir.
 • Yine su yardımı ile fan motoru içerisinde bulunan pervane yıkanır. Zamanla katmanlaşmış, ziftleşmiş siyahımsı toz parçalarından arındırılır. Fan motorunun içerisinde bulunan pervane kanatlarının temizliği kombinin randumanlı çalışması için çok önemli bir faktördür. Yıkama işleminden sonra kalan sular nemli bez ile kurulanır.
 • Temizlenen fan motoru beraberinde yan soketleri tekrar yerine takılır.
 • Oksitlenmiş, özelliğini yitirmiş parçalar tüketicinin izni çerçevesinde değiştirme işlemi yapılır.
 • Cihaza standart bar ölçüsü kadar su verilir. (1,5 bar genellikle standarttır)
 • Gaz ayarları kontrol işlemleri yapılır.
 • Kombinin kapağı kapatılmadan çalıştırılır ve son kontrolleri yapılır.
 • Kombinin kapağı kapatılır
 • Kullanıcıya kombi kullanımı ile ilgili son sunumlar yapılır, varsa tabi sorular cevaplanır.
 • Kombi çalışır bir vaziyette teslim edilir.

Süsler Kombi Bakımı Ne Zaman Yapılır?

Yakıttan tasarruf etmek ve huzurlu bir kış geçirmek için özellikle kış ayları öncesinde kombi bakımını her yıl özenle yaptırılması gerekmektedir. Evin yalıtımı, evin katta bulunduğu konumu gibi unsurların yanısıra kombi bakımı da kışı rahat ve ekonomik geçirmenizi sağlayan faktörlerdendir.

Süsler Kombi ve Petek Bakımı

Her ne kadar mutfakta veya özellikle banyoda sıcak su kullanımı kombideki yakıt tüketimini artıran ana faktör olsa da, kombi ve peteklere bakım yapılmaması da bu faktörlere etki etmektedir. Bilinçli su tüketimi, kombi bakımı ve beraberinde tesisat temizliği; özellikle petek temizleme işleminin yaptırılması sonrası kombi derecesinin de stabil ayarlarda kullanılması kombiden konfor ve bütçe olarak en üst düzeyde verim alınmasını sağlamaktadır. Süsler Kombi ve Petek Bakımı için firmamızdan çağrı kaydı oluşturarak bu hizmetlerimizden istifade edebilirsiniz.

Süsler Kombi Bakım Ücreti

Kombi Bakım Ücreti, standart bakım servis fiyatı dışında şayet ömrünü tamamlayan veya tamiri gereken bir parça gerekliliği durumlarında değişiklik gösterebilir. Süsler kombi bakım ücreti ile ilgili 444 2 846 nolu çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

Kombi Servisi - Tamiri - Bakımı -8

Süsler Kombi Arıza Servisi

Firmamız Ankara'nın tüm bölgelerinde kombi arızaları noktasında faaliyetler göstermektedir. Süsler Kombi Arıza Servisi ve Kombi Bakımı ihtiyaçlarınız için çağrı merkezimizden kayıt oluşturabilirsiniz. Ankara içerisinde 5 gezici aracımızdan uygun olan ustamızla birlikte kısa bir süre içerisinde yönlendirilir.

Süsler Kombi Arıza Nedenleri

Kombi arızası çeşitli şekillerde gerçekleşebilir, arıza kombinin çalışmamasıyla veya arıza kodunun oluşmasıyla anlaşılabilmektedir. Süsler Kombi Arıza Servisi olarak şu hususu özellikle belirtmekte fayda görüyoruz: Lütfen ufak bir arıza için büyük tutarlar ödemeyin. Sektörde maalesef korsan ve tamamen para kazanmaya yönelik çalışan Kombi Arıza Servisi adı altında özellikle internette sıklıkla karşımıza çıkabilecek korsan firmalar türemiştir. Ufak bir arıza münasebetiyle halbuki hiç gereği yokken; kombi kartı değişimi, brülör değişimi, fan motoru değişimi gerekiyor gibi yönlendirmeler olduğuna çokça şahit oluyoruz. Tabi parça değişimi veya yüksek meblağ tutan operasyonlar olacaktır ama tüketicilerimizin bu konularda daha dikkatli ve bilinçli olmasını önemle tavsiye ediyoruz. Alanında uzman, profesyonel kadrosu olan firmalalarla çalışmanız her zaman tüketicilerin menfaatine olacaktır. Kombi arıza nedenleri ile ilgili ön bilgi almak için 444 2 846 çağrı merkezi numaramızdan kayıt açtırıp, yönlendirdiğimiz ustamıza sorunu telefonda anlatıp, arıza hakkında ön bilgi alabilirsiniz.

Süsler Kombi Arıza Kodları

Kombi bakım yaptırılmadıysa veya ömrünü yavaş yavaş tamamlamaya başladıysa arızalarla huzursuz etmeye başlayabilir. Kombi firmalarının geliştirdiği arıza işaretleri teknolojileri kombi kullanıcılarına büyük kolaylık sağlamakta ve kombi arıza nedenleri hususunda kullanıcıya nokta atışı bilgi verebilmektedir. Özellikle Kombi Arıza Servisi ilgili konut veya işyerine kombi arıza giderme işlemi için intikal ettiğinde kombi arıza nedenleri hakkında 'neler olabilir' araştırmaları yapmadan kombi arıza ışıkları veya kombi arıza işaretleri kısmını kontrol etmektedir. Kombi arıza çözümü bu arıza sembolleri vasıtasıyla sorunun nerede olduğuna odaklanmayı, hızlı ve etkili çözüm sunmayı kolaylaştırır. Süsler kombi arıza kodları yanı sıra diğer marka kombilerde de arıza kodları vardır ve her markanın kombi arıza göstergeleri farklı olabilmektedir. Her marka kombi arıza kodları ve ne anlama geldiği ile ilgili 'Kombi Markaları' bölümünden ilgili markaya tıklayıp fikir sahibi olabilirsiniz. Süsler Kombi Arıza Kodları için genel bilgileri Süsler Kombi Servisi hizmeti almadan önce fikir vermesi açısından, aşağıda siz değerli tüketicilerimizin bilgisine sunduk. Linkten ulaşabilirsiniz:

Süsler Kombi Arıza Kodları

Süsler Kombi Arıza Kodları ve Çözümleri

Kombilerin arıza kodları ve konu kodları marka modele göre değişiklik gösterebilmektedir. Kombi arıza kodları ile ilgili güncel bilgileri markaların resmi web sitelerinden veya kullanım klavuzlarından öğrenmenizi özellikle tavsiye ederiz. Süsler Kombi Arıza Kodları ve Çözümleri ile ilgili sayfamıza da göz atabilirsiniz. (Veriler firmanın resmi web sitesinden alınmıştır)

Süsler Kombi Tamir Servisi

Kombi tamiri nasıl yapılır, kombi tamir bakım, kombi kart tamiri, kombi tamir fiyatları, kısaca Süsler Kombi Tamir Servisi, Klima Servisi ve Ankara Petek Temizleme ile ilgili her birtakım hususta çağrı merkezimizi arayıp, usta kadromuzdan hemen destek alabilirsiniz.

Süsler Kombi Servisleri

Ankara genelinde Süsler Kombi Servisi hizmeti vermekteyiz. Süsler dışında tüm marka ve model kombi servisleri gereklilik gördüğünüz zamanlarda çağrı merkezimizi (444 2 846) çekinmeden arayabilirsiniz. Sektörde hizmet verdiğimiz uzun yıllar boyunca Süsler Kombi Servisleri denildiğinde akla gelen ilk firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Alanında uzman ve profesyonel usta kadromuzla kalite çıtamızı her geçen gün daha da yükseltmeye gayret gösteriyoruz.İlginiz ve güveniniz için çok teşekkür ederiz.

Etiketler

Yorum Yazın

Hiç yorum yazılmamış